Noc kostolov 2024

Noc kostolov 2024

Milí priatelia, pozývame vás k účasti na podujatí Noc kostolov 2024, ktoré sa uskutoční 7. júna 2024. Noc kostolov už v minulosti presiahla rakúske hranice a stala sa obľúbeným a vyhľadávaným kultúrno-náboženským podujatím vo viacerých štátoch Európy. V tomto roku by sme chceli v spolupráci s Ekumenickou radou cirkví v SR prispieť k úspešnosti podujatia.

V neľahkom období, v dobe nepokojov, vojnových konfliktov a srdcervúcich situácii je do MOTTA tohtoročného podujatia zakomponované SRDCE: srdce úprimné a srdce otvorené pre všetko dobré a pre všetkých ľudí dobrej vôle. 

Vaším nápadom sa medze nekladú. Inšpiráciu a viac informácií môžete čerpať aj v zahraničí: https://www.langenachtderkirchen.at.

Budeme vďační za každý jeden kostol otvorený, nie len pre veriacich spoluobčanov, ale pre každého, kto je otvorený povzniesť sa duchovne a kultúrne v príjemnom prostredí a spoločenstve.

Zároveň vám ponúkame možnosť zaregistrovať svoje podujatie do kalendára ECAV https://www.ecav.sk/public/podujatia/nove, aby sa o ňom dozvedelo čo najviac záujemcov.

K dispozícii vám dávame aj materiály v editovateľnom PDF formáte, ktoré môžete využiť na propagáciu vášho podujatia:
SK_2024-poster-noc kostolov.pdf
SK_2024-poster-noc kostolov-print in.pdf
SK_2024-poster-noc kostolov-stick on.pdf

Bližšie informácie nájdete na https://ekumena.sk/dlha-noc-otvorenych-kostolov-2024/