Cirkev v útlaku II. zväzok

Prvé vydanie tohto druhého zväzku vyšlo s Božím usmernením v roku 2018. Sú to životopisy ev. a. v. bratov farárov, ktorí boli súdení pre svoju vernú službu v cirkevných zboroch  ako jednotlivci. (V 1. zväzku sú životopisy bratov farárov, biskupov, i jednej sestry farárky, ktorí boli súdení ako členovia tzv. protištátnych skupín.)

Z milosti a vôle nášho nebeského Otca, vydávame teraz 800 ks 2. zväzku knihy Pavla Uhorskaia, ktorý i sám bol väzeň pre Slovo Božie v r. 1951-1953., v rokoch 1990-1994 generálnym biskupom ECAV na Slovensku. V knihe je zaradených 17 životopisov, z rozličných seniorátov.

Životopisy sú náročným čítaním o skúškach viery, utrpení, ale i vernosti a statočnosti bratov farárov a ich manželiek, detí, cirkevných zborov. S modlitbou, aby čitatelia dostali novú radosť, odvahu, optimizmus na ceste života s Pánom Ježišom, ktorý povedal: "Ja som cesta i pravda i život" (J 14,6).

Knihu odporúčame všetkým, ktorí hľadajú nápravu k lepšiemu životu i v našej dnešnej spoločnosti.

Knihu vydalo vydavateľstvo ViVit, s.r.o., v Kežmarku, s predajnou cenou 10€/ks; pri odbere 10ks a viac bude cena zvýhodnená: 8€/ks.

Soli  Deo Gloria!