Vyšlo ďalšie dvojčíslo EPsT 39/40

Najnovšie dvojčíslo Evanjelického Posla spod Tatier (39-40) ponúka rozmanité duchovné čítanie,.

V stĺpčeku biskupa hovorí brat generálny biskup ECAV Ivan Eľko o sile spoločenstva, do srdca a mysle sa prihovára aj brat kaplán Ivan Lukáč, prinášame rozhovor s novým riaditeľom GBÚ bratom Jánom Bunčákom, všímame si aj stretnutie brata generálneho biskupa a predsedu ERC Ivana Eľka s pápežom. Dvojstrana 6-7 je venovaná nedávno zosnulému bratovi farárovi Ivanovi Tóthovi z Modry, v periodiku nechýbajú domáce pobožnosti, informácie z diania v cirkvi aj o modely financovania cirkvi, Kurz viery, dvojstrana pre mladých. Píšeme aj o živote slovenských evanjelikoch v Chorvátsku a Českej republike. Pripomíname tiež históriu modranského sirotinca.