Konfivíkendovka Myjavského seniorátu

Konfirmandi z Myjavského seniorátu sa 10. – 12. marca 2017 opäť po roku stretli vo Veľkom Slavkove. Spoločne strávili požehnané chvíle a priblížili si biblické postavy, ako je Jozef, Zacheus či lotor na kríži.

Cesta vlakom bola dlhá a náročná, ale pohľad po vystúpení z vlaku na štíty našich najvyšších hôr stál za to. Po ubytovaní a nasýtení žalúdkov sme nasycovali aj naše duše piesňami a Božím slovom. Na jednotlivých stíšeniach sme počúvali o biblických postavách, ako je Jozef, Zacheus či lotor na kríži.

Ani po večeroch sme nezaháľali. Súťažili sme v tímoch v rôznych aktivitách a disciplínach, napr. v zhadzovaní umelých pohárov gumičkami či vo vedomostnom kvíze. Pán Boh nám v sobotu požehnal slnečné počasie, tak sme mohli navštíviť Hrebienok a Aqua City Poprad. Večer nám program ozvláštnila kapela Bread and wine.

Ani sme sa nenazdali a bol zrazu koniec víkendovky, ktorú sme zakončili v nedeľu mládežníckymi službami Božími. Veríme, že v tento víkend bol Boh oslávený a vyvýšený v srdciach mladých ľudí.

Katarína Novomestská, Myjavský seniorát | 11.4.2017

späť na kategóriu


Grafické spracovanie:Ladislav Menyhart