Novoročný koncert v Gemerskej Polome

Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi a. v. Gemerská Poloma, Vesna, o. z., Gemerská Poloma a Kellnerus, n. o., Gemerská Poloma pripravili 5. 1. 2013 v malebnom evanjelickom kostole koncert, ktorý by sa mohol stať novoročnou tradíciou.
Dobrá myšlienka Števa Liptáka pritiahla do kostola nielen domácich, ale videli sme aj tváre zo širšieho okolia. Sprievodné slová evanjelického farára Miroslava Maťa umocnili slávnostný program. Počuli sme šikovné deti a poďakovanie patrí aj rodičom za podporu a rozvíjanie talentov svojich ratolestí.
V programe sa predstavili: Andrea Gašparová, Stanko Ďurský, Janka Kleinová, Martinka Zagibová, Števo Lipták, Rudolf Hanuštiak, Peter Henriczy, Dušan Zatroch, František Kubiš, Andrej Turčin.
Vynikajúce svetelné efekty Michala Mihóka a citlivé ozvučenie Petrom Kurimským a Martinom Mihókom doplnili príjemné prostredie a pocit z pekného večera. Ďakujeme.