Hybský ZVONČEK predstavil nové CD

V piatok 6. januára evanjelický chrám Boží v Hybiach navštívilo množstvo detí aj dospelých z Hýb i okolitých cirkevných zborov. Tešili sa na vystúpenie detského a dorastového spevokolu ZVONČEK z miestneho cirkevného zboru.
Členov spevokolu i hostí privítal domáci zborový farár a konsenior Liptovsko-oravského seniorátu Stanislav Grega. Spevokol ZVONČEK sa návštevníkom predstavil pásmom piesní. Zároveň predstavili svoje nové CD s názvom Patrím ti aj ja, ktoré je v poradí tretím vydaným CD s piesňami tohto spevokolu z CZ Hybe. Nachádza sa na ňom 14 piesní.

Prítomným sa slovom Božím prihovorila sestra seniorka Liptovsko-oravského seniorátu Katarína Hudáková, ako aj brat seniorálny dozorca Ondrej Mrlian.