Pamiatka posvätenia chrámu v Kajale

V nedeľu 13. 10. 2013 sa v CZ Galanta v dcérocirkvi Kajal konali slávnostné služby Božie pri príležitosti 115. výročia pamiatky posvätenia chrámu. Zároveň si zborový brat farár spolu s celým zborom pripomenul 35. výročie od svojej ordinácie.
Kazateľom na službách Božích bol senior Bratislavského seniorátu Boris Mišina a bratovi farárovi Jaroslavovi Mlynárovi sa prihovorila sestra farárka z Horných Salíb Zuzana Slížiková. Za cirkevný zbor odovzdala pozdrav zborová dozorkyňa Mária Záhorcová. Programom poslúžili deti, mládež aj spevokol dospelých.

Sme vďační Pánu Bohu za požehnané chvíle, ktoré sme v kostole mohli prežiť, aj za pána farára, ktorému do ďalšej služby na Pánovej vinici želáme veľa Božieho požehnania a sily.