Rozpomienka na slávnosti 400. výročia Spišskopodhradskej synody, 2. vydanie

Rozpomienka na slávnosti 400. výročia Spišskopodhradskej synody,  2. vydanie

Zborník spomienok na IV. evanjelické cirkevné dni v Spišskej Novej Vsi 27. – 29. júna 2014, ktoré boli venované 400. výročiu Spišskopodhradskej synody (ed. Miloš Klátik, 260 strán), vyšiel pre veľký záujem v 2. vydaní.
Plnofarebný zborník na 260 stranách dostali zdarma všetky cirkevné zbory ECAV na Slovensku, duchovní na dôchodku, ako aj evanjelické školy, ktoré sa zapojili do programu IV. ECD.

Zborník ešte zašleme autorom prednášok a príhovorov, kazateľom na službách Božích v rámci IV. ECD, vedúcim spevokolov, účastníkom diskusných fór a vernisáží výstav, ako aj ďalším aktívnym účinkujúcim.

Ďalší záujemcovia si môžu zborník zakúpiť na GBÚ ECAV na Slovensku, Palisády 46, 811 06 Bratislava, alebo objednať na adrese media(at)ecav.sk, 0918 828 011
za 7,00 eur, ktoré poukážu ako milodar na tlačový fond ECAV na Slovensku (číslo účtu poskytneme pri objednávke publikácie).