Potravinová zbierka 2016

Bratia a sestry,
aj tento rok sa uskutoční potravinová zbierka pre núdznych, organizovaná TESCO STORES SR, a. s. Vlani sa do projektu zapojili aj niektoré naše cirkevné zbory a strediská Evanjelickej diakonie. Môžete sa prihlásiť aj v tomto roku. O samotnom termíne konania potravinovej zbierky vás budeme informovať.
V roku 2015 sa ECAV na Slovensku a Evanjelická diakonia ECAV na Slovensku zapojili do projektu prvýkrát. Napriek tomu výsledky zbierky boli výborné: spoločne vyzbierali 12 ton potravín a získali finančný príspevok cca 6728 eur.

Zbierka by sa mala uskutočniť v novembri a mala by byť celodenná. Cirkevné zbory, ktoré majú vážny záujem, môžu napísať svoje kontaktné údaje, kontaktnú osobu a označiť Tesco obchod, v ktorom by chceli zbierku realizovať – podrobnejšie informácie sú v prílohe.

Vážni záujemcovia môžu kontaktovať aj pána Martina Chrapčiaka po 18.00 hod. na tel. 0911 707 431, ktorý je ochotný poskytnúť i ďalšie informácie.

Vložené 9. 9. 2016