Nové rubriky na ITV ECAV

Bratia a sestry v Ježišovi Kristovi, pozývame Vás na pravidelné vysielanie Internetovej televízie ECAV na Slovensku. Od septembra Vám v týždňových intervaloch budeme prinášať aktuálny blok informácií z našej cirkvi, ktorý sa bude opakovať denne od 10.00 do 18.00 hod.
V rubrike „Slovo na týždeň“ sa vám naši bratia farári a sestry farárky prihovoria duchovným slovom na tému aktuálnej nedele.

Ako prvé si v septembri vypočujete príhovory sestier farárok, ktoré sa zúčastnili na konferencii ordinovaných žien k 60. výročiu ordinácie prvej evanjelickej farárky na Slovensku Dariny Bancíkovej.

V prvú septembrovú nedeľu sa Vám prihovorí najstaršia ordinovaná farárka našej cirkvi − sestra farárka Zuzana Štanclová.

V rubrike „Biblia a ja“ Vám naši neordinovaní bratia a sestry povedia o svojom vzťahu k Písmu svätému alebo sa podelia so svojimi obľúbenými citátmi z Biblie.

Do programu budeme zaraďovať aj spravodajský výber z podujatí našej cirkvi. Môžete nám poslať videozáznam z podujatia vo Vašom cirkevnom zbore, zostrihaný na maximálne 20 minút, na ktorom treba uviesť názov podujatia a meno autora videa.

Do vysielania ITV plánujeme aj zaradiť aj besedy na aktuálnu tému.

Vložené 2. 9. 2011