Hrad prepevný v mobilnej aplikácii

Milí bratia a milé sestry,
po úspešnom vydaní a distribuovaní zbierky Hrad prepevný. Zamyslenia na každý deň v cirkevnom roku 2014 - 2015 sme sa v tomto cirkevnom roku rozhodli osloviť aj tých, ktorým sú bližšie elektronické formy, preto sme vytvorili mobilnú aplikáciu pod názvom Hrad prepevný.
Táto aplikácia poskytuje čitateľom zamyslenia nad Božím slovom na každý deň spolu s modlitbou a dvoma piesňami z Evanjelického spevníka, rovnako ako tlačená verzia vydaná vo vydavateľstve Tranoscius, ktorú si môžete objednať vo vydavateľstve Tranoscius, a. s., na adrese: TRANOSCIUS, a. s., Tranovského 1, 031 80 Liptovský Mikuláš; odbyt@tranoscius.sk; 044/552 63 43. Cena tlačenej verzie je 3,50 €.

Hrad prepevný si môžete ZDARMA stiahnuť do svojho mobilného telefónu už od 1. adventnej nedele 30. 11. 2014. Mobilná aplikácia je zatiaľ vytvorená pre operačný systém Android, pre operačný systém iOS prebieha schvaľovací proces. V Obchode Play je potrebné zadať do vyhľadávača pojem Hrad prepevný.

Viac informácií nájdete na:
play.google.com/store/apps/details?id=com.slovack.zamyslenia.app

Nakoľko to ešte nie je finálna verzia a stále dochádza k odstraňovaniu nedostatkov, prosíme Vás o trpezlivosť.

Aplikácia vznikla s finančnou podporou Spolku Martin-Luther-Bund (MLB) a bola vytvorená firmou Studio Slovack, Ltd.