Vyhodnotenie dobrovoľnej ofery na Srbsko

Predsedníctvo ECAV na Slovensku a ED ECAV na Slovensku ďakujú všetkým darcom, ktorí prispeli na dobrovoľnú oferu na zmiernenie škôd spôsobených záplavami v Srbsku.

Predsedníctvo ECAV na Slovensku a ED ECAV na Slovensku  | 17.9.2014

Pozývame na pracovný aktív na tému MÉDIÁ V ECAV NA SLOVENSKU 13. 9.

Bratia a sestry, Predsedníctvo ECAV na Slovensku Vás pozýva na pracovný aktív na tému Médiá v ECAV na Slovensku, ktorý sa uskutoční v sobotu 13. septembra 2014 od 10.00 do 13.00 hod. v Liptovskom Mikuláši v zborovom dome CZ ECAV L. Mikuláš, Tranovského 4.

Edita Škodová, tajomníčka pre mediálnu komunikáciu, media@ecav.sk | 7.9.2014

TEOLOGICKÁ KONFERENCIA 2014 v Žiline

Bratia a sestry, pozývame Vás na Teologickú konferenciu 2014, ktorá sa bude konať 10. − 12. septembra 2014 v hoteli Holliday in v Žiline. Prihlásiť sa môžete do 1. septembra 2014. PROGRAM Prihlasovaci formulár Vložené 15. 7....

Misijno-vzdelávacie oddelenie GBÚ ECAV na Slovensku | 5.9.2014

Dni európskeho kultúrneho dedičstva 2014

Bratské predsedníctva cirkevných zborov, na základe žiadosti o spoluprácu, ktorú sme dostali z Ministerstva kultúry SR, obraciame sa na Vás s výzvou, aby ste sa vo svojich cirkevných zboroch aj v tomto roku zapojili do Dní európskeho kultúrneho dedičstva (DEKD), ktoré sa budú konať v septembri 2014.

Generálny biskupský úrad ECAV na Slovensku | 25.8.2014

Ešte zmeny do schematizmu

Bratia farári a sestry farárky, ak ste do 15. 8. nestihli nahlásiť zmeny v údajoch o cirkevných zboroch, ktoré nie sú zachytené v ADRESÁRI na www.ecav.sk, môžete ich ešte stále posielať na adresu media@ecav.sk. Zapracujeme ich do schematizmu počas jeho prípravy do tlače.

Edita Škodová, tajomníčka pre mediálnu komunikáciu, media@ecav.sk | 24.8.2014

Pohrebná rozlúčka so sestrou Helenou Mišinovou

So smútkom v srdci aj s nádejou na vzkriesenie v Pánu Ježišovi Kristovi Vám oznamujeme, že nás opustila naša milovaná mama, stará a prastará mama a príbuzná Helena Mišinová, rod. Tomečková, vdova po v Pánu zosnulom ev. a. v. farárovi Jozefovi Mišinovi. Pán života a smrti si ju povolal v stredu 20. 8. 2014 vo veku 93 rokov. Pohrebná rozlúčka bude v sobotu 23. 8. 2014 o 13.00 hod. v Ev. a. v. kostole v Záriečí.

Dcéry Alexandra Jana, Blanka a Bronislava, synovia Igor a Boris s rodinami | 21.8.2014

Upozornenie pre používateľov domény ecav.sk

Bratia farári a sestry farárky, prosíme, nereagujte na výzvy neznámych administrátorov. Ako je uvedené na www.ecav.sk, náš administrátor má adresu webmaster@ecav.sk. Okrem toho sa vyjadruje spisovným jazykom.

Edita Škodová, tajomníčka pre mediálnu komunikáciu, media@ecav.sk | 17.8.2014

Zmeny do Tranovského kalendára 2015

Bratia farári a sestry farárky, prosíme Vás, aby ste najneskôr do 15. 8. 2014 nahlásili na adresu media@ecav.sk tie zmeny v údajoch o cirkevných zboroch, ktoré nie sú zachytené v ADRESÁRI na www.ecav.sk Zmeny, ktoré nám nahlásite po tomto termíne, zapracujeme už len do schematizmu ECAV, ktorý je na www.ecav.sk v rubrike ADRESÁR a priebežne ho aktualizujeme počas celého roka.

Edita Škodová, tajomníčka pre mediálnu komunikáciu, media@ecav.sk | 7.8.2014

Ordinácia novokňazov v Prešove 26. 7.

Bratia a sestry, pozývame Vás na slávnosť ordinácie novokňazov v sobotu 26. 7. 2014 o 10.00 hod. v Evanjelickom a. v. kostole v Prešove. Slávnostné služby Božie v priamom prenose odvysiela RTVS - STV na Dvojke.

Edita Škodová, tajomníčka pre mediálnu komunikáciu, media@ecav.sk | 22.7.2014

Pohrebná rozlúčka s bratom farárom doc. ThDr. Andrejom Hajdukom

Bratia a sestry v Kristovi, so zármutkom v srdci Vám oznamujeme, že Pán života a smrti si 14. 7. 2014 krátko pred polnocou náhle povolal k sebe svojho verného služobníka, brata farára v. v. doc. ThDr. Andreja Hajduka vo veku 84 rokov. Pohrebná rozlúčka s ním bude vo štvrtok 17. júla o 11.00 hod. v Ev. a. v. kostole v Sliači.

GBÚ ECAV na Slovensku | 15.7.2014