Prečítajte si v EPST č. 25

Médiá v posledných dňoch čoraz častejšie informujú o avizovaných zmenách zákonov, ktoré by sa mali dotknúť cirkevného školstva. O tom, aký bude ich dopad na evanjelické školy, čítajte v téme EPST č. 25. V čísle nájdete aj podrobný program III. evanjelických cirkevných dní v Lučenci.
Dvojstrana Do srdca a mysle je opäť plná čítania orientovaného na zamyslenie, uvažovanie nad rôznymi otázkami evanjelika. Okrem iného tu nájdete nový cyklus Učenie o stvorení od prof. Igora Kišša.
Spravodajstvo sa zameriava na aktuálne zborové udalosti a prináša pohľad na rokovanie generálneho biskupa Miloša Klátika s ministrom školstva.
Rozhovor je tentoraz venovaný spisovateľke Jane Bodnárovej, ktorá je autorkou vyše dvadsiatich kníh.
Predstavujeme vám i cirkevný zbor Uhorské.