Prečítajte si v EPST č. 30

Prečítajte si  v EPST č. 30

Odrazom cirkvi je jej život. Takýto názov nesie téma najnovšieho čísla Evanjelického posla spod Tatier, ktorá sa zaoberá dianím na nedávnej Synode ECAV na Slovensku. Dočítate sa v nej okrem iného i o tom, aké uznesenia boli prijaté a kto bol zvolený do rôznych cirkevných funkcií.
Na duchovných stranách je pripravené čítanie Do srdca a mysle – zamyslenie o Božej odmene či príbeh o nebi a pekle.

Spravodajstvo monitoruje dianie na misijných dňoch 2013 a prináša informácie z cirkevných zborov. Zaspomíname si aj na brata farára Jaroslava Moncoľa a v rozhovore s Klausom Detlevom Schulzom hovoríme o misii. V tomto čísle vám predstavíme cirkevný zbor Sirk.

Už v budúcom týždni sa môžete tešiť na špeciálne letné vydanie Evanjelického posla spod Tatier s prílohou plnou zaujímavého čítania.