Prečítajte si v EPST č. 10

Prečítajte si  v EPST  č. 10

Stať sa vdovou alebo vdovcom je jedna z najťažších situácií v živote človeka. Vyrovnať sa so stratou blízkeho človeka a zároveň sa zamýšľať nad existenčnými otázkami a hľadieť do budúcnosti s množstvom otázok – to je údel každého ovdoveného. Ako týmto ľuďom pomôcť? O tom vo svojej téme hovorí najnovšie číslo EPST.
Dvojstrana Do srdca a mysle vás isto zaujme príbehmi zo života i zamyslením, v ktorom sa dozviete, čo je najlepšou oslavou Boha.

Spravodajstvo je tentoraz plné informácií z cirkevných zborov a dozviete sa napríklad to, na akých pilieroch chce svoju prácu v budúcnosti stavať ekumenická pastoračná služba. Nechýba ani okienko s prehľadom zmien v našich cirkevných zboroch.
Na historickej strane Posol prináša článok o prvých vierovyznaniach evanjelikov na Slovensku a v rozhovore s lekárom Štěpánom Ruckim sa pozrieme na skutočnú pravdu o liečbe homeopatiou. V desiatom tohtoročnom EPST nájdete aj informáciu o knihe, ktorá vyšla ako spomienka na kazateľa Jána Bohdana Hroboňa.