Modra - spomienkové stretnutie

Konfederácia politických väzňov Slovenska a CZ ECAV Modra Vás pozývajú na spomienkové stretnutie Prenasledovanie Evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku v rokoch 1948 - 1989.
Stretnutie na tému Prenasledovanie Evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku v rokoch 1948-1989
sa bude konať v sobotu 6. februára 2010 o 9.30 hod. v Strednej odbornej vinársko-ovocinárskej škole v Modre.

Program:
Slávnostné služby Božie v Evanjelickom chráme v Modre - slávnostný kazateľ: dôstojný brat generálny biskup Mgr. Miloš Klátik, PhD.

Spomienky evanjelických kňazov a ich rodinných príslušníkov, ktorí boli za svoju vieru prenasledovaní, väznení, povolaní do PTP a TP, vylúčení z teologickej fakulty alebo im bol odňatý štátny súhlas do verejnej duchovnej správy (ThDr. Ivan Tóth, Zuzana Antalová, Mgr. Michal Hreško, Mgr. Ondrej Koč, Mgr. Miloslav Blaho, prof. ThDr. Igor Kišš, ThMgr. Zora Kachničová ai.)

Pozvánka: Spomienkové stretnutie