Stretnutie detí Turčianskeho seniorátu

Stretnutie detí  Turčianskeho seniorátu

V sobotu 22. novembra 2014 sa v Martine opäť uskutočnilo stretnutie detí Turčianskeho seniorátu. Ústredná myšlienka tohto podujatia bola „Môj najlepší priateľ“
Spoločne sme uvažovali nad významom priateľstva v živote človeka a hlavne nad priateľstvom s naším Najlepším priateľom − Pánom Ježišom. Spoluorganizátorom podujatia bola pobočka Detskej misie v Martine. Bohatého programu v podobe hovoreného slova, piesní, scénky, tvorivej dielne a súťaží sa zúčastnilo vyše 60 detí a okolo 30 dospelých.

Vďaka za pomoc pri realizácií tohto vydareného podujatia patrí Ľubošovi Marhoferovi, Bevenovi Steinovi a mládeži cirkevného zboru v Háji, sestre farárke Margite Dieovej a hudobnej skupine z Evanjelickej cirkevnej školy v Martine pod vedením Tomáša Gulana.