Mládežnícke služby Božie v Krajnom

Služby Božie s Večerou Pánovou pre mladých z Myjavského seniorátu sa konali 21. decembra 2013 v Cirkevnom zbore ECAV Krajné.
Toto starostlivo pripravené popoludnie sa začalo pre návštevníkov už o pol štvrtej, keď sa na fare začala burza drobných výrobkov detí postihnutých autizmom z komunitného centra Drahuškovo Krajné, ako aj detí z Myjavského seniorátu. Výťažok z dobročinnej akcie bol venovaný už spomínaným postihnutým deťom do Drahuškova. Príjemnú domácu atmosféru na fare dotváral aj domáci punč, ktorý chutil malým aj veľkým. O 17.00 hod. sa všetci presunuli do evanjelického kostola, kde všetkých privítal dozorca cirkevného zboru Vladimír Malý. Služby Božie sprevádzala domáca hudobná skupina ELEOS. Spovedný príhovor mal brat senior Miroslav Hvožďara ml. Po záverečných piesňach, oznamoch a pozvaní na Misijný deň, ktorý sa bude konať 15. 2. 2014 v Skalici, sa všetci znova presunuli na faru, kde už čakalo pripravené skutočne bohaté vianočné pohostenie. Vďaka Pánu Bohu za takéto stretnutia.

Fotografie: Patrícia Sadloňová