Klub iSKejp412 v CZ ECAV Myjava

Evanjelická mládež Myjavského seniorátu sa opäť stretla na klube iSKejp412 – tentoraz v zborovej sieni cirkevného zboru v Myjave. V predvečer Valentína bola téma stretnutia nanajvýš priliehavá: „ON A ONA po piatich rokoch“.
Slovo mali Jožko a Maruška Grexovci, ktorí pred piatimi rokmi boli u nás na iSKejp412 klube práve v Myjave. Rozprávali nám o tom, ako to vyzerá vo vzťahu medzi veriacim chlapcom a dievčaťom. Dnes už žijú v manželstve, majú tri malé deti a Jožko pracuje ako seniorátny pracovník s mládežou Bratislavskom senioráte. Vydali nám svedectvo, čo teraz prežívajú, ako Pán Boh koná v ich živote a čomu ich Božie slovo vyučuje. Spoločne sme chválili Pána Boha mládežníckymi piesňami za sprievodu nášho iSKejp bandu. Modlili sme sa za cirkev, Slovensko i celý svet.

Vidíme a cítime, že sa Pán Boh priznáva k tejto službe mladým ľuďom. Plná zborová sieň nielen mladých ľudí bola toho dôkazom, za čo sme nesmierne vďační nášmu Otcovi nebeskému. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie.

Foto: Daniela Novomestská