JKgames MYS v Skalici

Ako každý rok, tak i teraz sa konalo športové stretnutie mládeže Myjavského seniorátu pod názvom JKgames, a to 23. mája 2015 v Skalici.
Hoci počasie nám až tak neprialo, nakoniec sme všetky športy s dobrou náladou a chuťou úspešne absolvovali. Po zaregistrovaní nás hneď čakal úvodný duchovný program slova, modlitieb a piesni. Povzbudení Božím slovom k radosti v zápasoch športových, ale i v zápasoch v našich životoch sme začali športovať. Hral sa futbal, florbal, basketbal a päťboj. Výhercovia súťažných disciplín postúpili na celoslovenské kolo.

Pre tých, ktorí nešportovali, boli pripravené zaujímavé tvorivé dielne. O naše sily a prázdny žalúdok sa postaral domáci cirkevný zbor, ktorý pripravil chutný obed a občerstvenie. Odchádzali sme unavení, s dobrým pocitom zo športu, ale i novými priateľstvami. Ďakujeme domácemu cirkevnému zboru, organizačnému tímu, ale hlavne Pánu Bohu za požehnaný športový deň. Už teraz sa tešíme sa na ďalší ročník.

Foto: Daniela Novomestská