Zhodnotenie projektov opráv fár

V dňoch 9. − 10. 5. 2016 sa na GBÚ v Bratislave stretli zástupcovia Výboru Združenia evanjelických duchovných (ZED) so Zborom biskupov ECAV a so zástupcami partnerských farárskych spolkov zo SRN.
Na stretnutí boli zhodnotené zrealizované projekty opravy fár za rok 2015, ktoré partnerské spolky finančne podporili. Súčasne boli predstavené nové projekty a bola odsúhlasená podpora na rok 2016.

Zástupcovia farárskych spolkov zo SRN navštívili aj brata biskupa Milana Krivdu na Biskupskom úrade Západného dištriktu ECAV vo Zvolene. V cirkevných zboroch v Modre-Kráľovej, Sobotišti, Starej Turej a vo Zvolene si prezreli vykonané práce.

Zástupcovia Výboru ZED poďakovali partnerským farárskym spolkom za ich doterajšiu pomoc.