Tlačová konferencia k Noci kostolov 2012

V Trnave sa 14. mája 2012 konala celoslovenská tlačová konferencia k podujatiu Noc kostolov 2012 za účasti zástupcov kresťanských cirkví na Slovensku, ktoré sa chystajú zapojiť do Noci kostolov 1. júna 2012.
Na tlačovej konferencii odzneli informácie o prvom ročníku tohto misijného podujatia, ktorý sa konal v minulom roku, ako aj o zámeroch a cieľoch Noci kostolov a príprave na druhý ročník.

Za ECAV na Slovensku sa na tlačovej konferencii zúčastnila tajomníčka pre mediálnu komunikáciu Edita Škodová, ktorá informovala o zaradení Noci kostolov do plánu celocirkevných podujatí ECAV na Slovensku na rok 2012, a zborový farár CZ ECAV v Trnave Rastislav Hargaš.

Noc kostolov 2012 sa uskutoční 1. júna 2012 v čase od 18.00 do 24.00 hod. Jej začiatok má ohlásiť vyzváňanie zvonov o 17.50 hod.

Oznamy o pripravovaných podujatiach v rámci Noci kostolov radi zverejníme na www.ecav.sk. Následne uverejníme aj správy o podujatí v jednotlivých cirkevných zboroch.