Seminár k ITV ECAV na Slovensku

Na GBÚ v Bratislave sa 8. 3. 2012 uskutočnil seminár k Internetovej televízii ECAV na Slovensku, ktorý nadviazal na vlaňajšie zasadnutie na túto tému vo Zvolene. Na stretnutí boli prítomní aj generálny biskup M. Klátik a dištriktuálny biskup VD S. Sabol.
Po úvodnej pobožnosti, ktorú mal brat senior Šarišsko-zemplínskeho seniorátu Ján Velebír, účastníkov privítala tajomníčka pre mediálnu komunikáciu Edita Škodová. Na úvod sa prihovoril brat generálny biskup, ktorý vyzdvihol cieľ ITV ECAV informovať nielen o významných udalostiach v živote generálnej cirkvi, ale aj o významných podujatiach v jednotlivých seniorátoch. Preto na stretnutie prišli bratia seniori a sestry seniorky, resp. nimi poverení technicky zdatní cirkevníci, ktorí by mali rozprúdiť posielanie videopríspevkov zo seniorátov na ITV ECAV na Slovensku.

O možnostiach našej ITV, jej súčasnom obsahu, ako aj o spracovaní videopríspevkov, ktoré je možné z jednotlivých seniorátov či cirkevných zborov posielať do ITV ECAV, o ich obsahovej, ako aj technickej stránke prítomných informovali Blažena Zaťková, Mgr. Miloslav Gdovin a Ing. Milan Gál.

Zhrnutie referátov a odpovedí na otázky v diskusii bude formou manuálu rozoslané do všetkých seniorátov, aby im poslúžili pri príprave videomateriálov a pri komunikácii s ITV ECAV na Slovensku. Potrebné informácie nájdete aj na www.ecav.sk po kliknutí na logo ITV v rubrike Kontakty: www.ecav.sk/itv