Rokovanie Kontaktného výboru Trojpartnerstva 2015

V piatok 17. apríla 2015 v priestoroch Evanjelickej rady v Stuttgarte zasadal Kontaktný výbor Trojpartnerstva. Na zasadnutie bol pozvaný aj generálny biskup ECAV na Slovensku Miloš Klátik.
Rokovanie viedla referentka pre partnerskú spoluprácu Cornelia Wolf. V programe stretnutia boli hlavne správy z partnerských cirkví a organizácií. Brat generálny biskup informoval členov výboru o aktuálnom dianí v našej cirkvi a o pripravovaných aktivitách.

V rámci rokovania odzneli aj príspevky o dobrovoľníckej práci pod záštitou Evanjelického mládežníckeho diela v Reutlingene a správa z partnerskej Evanjelickej cirkvi v strednom Nemecku.

Na záver sestra Cornelia Wolf informovala o bohatom programe na Nemeckých evanjelických dňoch – Kirchengtagu, ktorý pripravujú členovia Trojpartnerstva.