Zborový deň v Púchove 2015

Radostným a požehnaným bol šiesty septembrový deň v našom cirkevnom zbore, keď sa s pomocou Božou uskutočnil tohtoročný zborový deň. Mali sme na ňom pripravený bohatý program.
Na hlavných službách Božích bolo školákom a učiteľom, začínajúcim nový školský rok, udelené požehnanie. Piesne z evanjelického a mládežníckeho spevníka sme spievali netradične, za sprievodu mládežníckej kapely. Po službách Božích bol v cirkevnej záhrade podávaný guláš.

Dôležitým bodom programu pre naše deti a rodičov bol koncert brata farára Romana Dovalu z cirkevného zboru v Badíne. Spoločne so svojimi dcérami spievali kresťanské piesne zo svojho CD „ Podľa Božej mapy“.

Brat Mikuláš Lipták nás veľmi povzbudil vo viere a možno i k návšteve Izraela prednáškou s názvom „ Stopy Pána Ježiša v dnešnom Izraeli“.

Zborový deň bol pripravovaný už dlho pred jeho začiatkom – na spoločných modlitbách. Ďakujeme Pánu Bohu za Jeho požehnanie a mnohým pomocníkom za osobné nasadenie a modlitby.