Zablahoželali bývalej kantorke a dirigentke

V nedeľu 27. januára 2013 sestre Zlatici Klátikovej pri príležitosti jej 70. narodenín zablahoželali členovia CZ ECAV Bratislava-Petržalka a poďakovali jej za dlhoročné kantorovanie a vedenie zborového spevokolu.
Sestra Zlatica Klátiková počas desaťročného pôsobenia brata farára Jána Klátika v petržalskom cirkevnom zbore, ba i po jeho odchode na zaslúžený odpočinok až do konca roka 2011 vykonávala v tomto cirkevnom zbore službu kantorky a dirigentky zborového spevokolu Laudate a predtým aj dirigentky detského spevokolu Plamienok.

V mene cirkevného zboru sestre Klátikovej za prácu pre petržalský zbor poďakovala zborová dozorkyňa Anna Drobná a člen spevokolu Štefan Škoda jej v mene vďačných spevokolistov odovzdal kyticu kvetov.

Na službách Božích sa zúčastnil aj brat generálny biskup Miloš Klátik s manželkou Oľgou Klátikovou a deťmi, brat farár Ján Klátik, ako aj sestra Vlasta Rubaninská, vdova po bratovi farárovi Ivanovi Rubaninskom. Po službách Božích všetci zotrvali v srdečných rozhovoroch s bývalými cirkevníkmi na posedení pri káve a čaji v zborovom dome.