Stretnutie jubilantov v CZ ECAV Krupina

Dvakrát do roka sa v krupinskom cirkevnom zbore stretávajú jubilanti, ktorí sa z Božej milosti dožívajú v danom polroku okrúhleho životného jubilea. Tí, ktorí slávili okrúhle narodeniny v prvom polroku 2013, sa zišli v poslednú júnovú nedeľu.
Ich kroky smerovali najprv do kostola, kde po spovednom príhovore brata farára M. Dubeka prijali sviatosť Večere Pánovej. Ďalšie chvíle nedeľného popoludnia strávili vo farskej zasadačke. Tu ich pozdravili najmladší členovia cirkevného zboru hudobno-recitačným pásmom a odovzdali im kvietky aj malé srdiečka. Po duchovnom posilnení z príhovoru brata farára M. Dubeka a po zápise do kroniky sa prítomní posilnili aj telesným pokrmom, ktorý pripravili členky Spolku E. M. Šoltésovej. Toto milé stretnutie pokračovalo vzájomnými rozhovormi a spomienkami na prežité roky, za ktoré sa nakoniec modlitbou všetci poďakovali Pánu Bohu a nášmu Spasiteľovi Ježišovi Kristovi.