Pozdravili jubilanta

Na službách Božích v Nedeľu Svätej Trojice 26. mája 2013 cirkevný zbor Bratislava Legionárska pozdravil svojho duchovného pastiera, farára-seniora Bratislavského seniorátu Borisa Mišinu pri jeho 60. narodeninách.
Blahoželanie predniesli zástupcovia rôznych vekových skupín v zbore – od detskej besiedky až po generáciu v jeseni života. Menom zborového presbyterstva povedali príhovory Ing. Martin Kováč a Martin Šefranko. Vyjadrili vďačnosť Pánu Bohu za jubilantovu kazateľskú službu v cirkevnom zbore, vľúdny, ľudský prístup, dar zachovať nadhľad a povedať múdre slovo v komplikovaných situáciách – pri riešení zložitých problémov. Taktiež za oporu, ktorú má brat farár v rodine, keď mohol nadviazať na živú vieru svojich rodičov a smie sa tešiť z viery oboch synov a ich najbližších. Na službách Božích sa zúčastnila aj mama jubilanta, jeho súrodenci a viacerí príbuzní.

V slávnostný deň poslúžil zvesťou Božieho slova jubilantov brat Igor Mišina, emeritný biskup Východného dištriktu. Kázal na text z Listu Rímskym 11, 32 – 36, ktorý končí vzdávaním slávy Bohu, z ktorého a skrze ktorého je všetko. Jemu sláva naveky.

Foto: Ondrej Pindroch