Day Camp Party v Rimavskom Brezove

Nedeľňajšie popoludnie 14. júla 2013 sme strávili oslavou a poďakovaním Pánu Bohu za Jeho milosť a ochranu počas 10 rokov organizovania detských denných táborov v Rimavskom Brezove. V kostole sme sa retrospektívne pozreli na desaťročné fungovanie táborov formou videoprezentácie.
Program doplnili piesne, ktoré sa deti v priebehu tohto obdobia naučili. V záhrade pod kostolom sme si potom spoločne (deti, vedúci, rodičia, starí rodičia) pripili detským šampanským a pochutnali na detských tortičkách. Spoločné hry a súťaže ukončili krásny nedeľný deň.

Oslava bola realizovaná s finančnou podporou a v spolupráci s MAS Malohont, obcami Rimavské Brezovo, Rimavská Baňa, Rimavské Zalužany, Lehota nad Rimavicou, SEM Košice a s evanjelickými cirkevnými zbormi v Klenovci a Drienčanoch. Ďakujeme.