Adventný bazár v Petržalke

V CZ ECAV Bratislava-Petržalka aj v tomto roku pokračujeme v našej novodobej tradícii adventného bazára, ktorý sa koná počas adventných nedelí v našej zborovej sieni vždy po službách Božích.
Tento bazár je výrazom nášho záujmu o cirkevný zbor a jeho podporu. Darčekové predmety s adventnou a vianočnou tematikou či praktické pomôcky do kuchyne a iné drobnosti vytvorili naše šikovné a ochotné sestry: Ingrid Grachová, Jarmila Synaková, Andrea Szarková, Anna Rošková s dcérou. Pridali sa k nim aj deti z našej hudobno-dramatickej skupiny PLAMIENOK, ktoré v rámci svojich stretnutí majú aj tvorivé dielne.

Na adventnom bazári nechýba ani dobré čítanie – knihy z vydavateľstiev Tranoscius, Polárka, zo Slovenského evanjelizačného strediska a iných. Novinkou na tohoročnom bazári sú použité, no zachovalé hračky, ktoré poskytli niektoré rodiny. Táto časť určite zaujme našich najmenších a ich rodičov.

Výťažok z vianočného bazára použijeme na podporu práce s deťmi v našom cirkevnom zbore.