Životné jubileum biskupa Západného dištriktu

V stredu 15. 6. 2016 sa z Božej milosti dožil 50 rokov života Milan Krivda, biskup ZD ECAV na Slovensku. Pri tejto príležitosti sa v cirkevnom zbore v Lubine konalo stretnutie, na ktoré boli pozvané predsedníctvo cirkvi, predsedníctva dištriktov a predsedníctva seniorátov ZD.
V pobožnosti konanej v chráme Božom sa brat generálny biskup Miloš Klátik prihovoril jubilantovi aj prítomným slovami 23. žalmu. Zároveň bratovi biskupovi Milanovi Krivdovi vyslovil v mene Predsedníctva ECAV i v mene svojom vďaku a uznanie za všetku jeho doterajšiu službu v cirkevných zboroch, kde slúžil ako zborový farár, aj za službu dištriktuálneho biskupa, čo je skutočne zodpovedná a náročná, ale určite zmysluplná služba. Vyslovil prosbu, aby Hospodin sprevádzal, viedol a ochraňoval jubilanta, jeho blízkych, požehnával jeho život i službu, ktorú koná na vinici Pánovej.

Stretnutie pokračovalo gratuláciami, spoločným slávnostným obedom a vzájomnými rozhovormi v zborovom dome lubinského cirkevného zboru. Dištriktuálny biskup sa všetkým srdečne poďakoval.