Športový deň v Sládkovičove

Športový deň  v Sládkovičove

Spolu sme silnejší... – Pod týmto mottom sme 16. 6. 2013 prežili na farskom dvore v Sládkovičove príjemné chvíle. Deti, mládež, rodičia – zišlo sa nás 84 členov zboru.
Začali sme v chráme Božom modlitbou, piesňou z mládežníckeho spevníka a zamyslením. Sestra zborová farárka Andrea Lukačovská, konseniorka Bratislavského seniorátu, sa nám prihovorila na základe textu z L 15, 11 – 32 o stratenom synovi, kde poukázaal na to, ako často zájdeme ďaleko od Pána Boha, ale aj také situácie potom Pán Boh použije, aby sme zistili ¸ nás miluje, keď nás prijíma, keď dostávame novú príležitosť. Sme silnejší, ale len keď budeme žiť v Pánovi a spolu v cirkvi a v cirkevnom zbore Jemu slúžiť.

Na dvore nás už čakali rôzne súťaže a atrakcie – trampolína, skákací hrad, vodný futbal, maľovanie na tvár, tajomný tunel, chodúle, chytanie rybiek, historický šerm a rôzne iné zaujímavosti. Deti boli odmenené tortou, diplomami a medailami.

Toto bol už 5. ročník nášho zborového dňa pri konci školského roka a určite sa tešíme na tie ďalšie. Cítili sme pohodu a požehnanie, ktoré nám daroval náš Pán.