Požehnané narodeniny

Naša spolusestra Anna Belicová z Revúckej Lehoty, ktorá patrí do CZ ECAV Chyžné, sa 31. marca 2013 dožila vzácneho životného jubilea − 97 rokov života, ku ktorému jej zablahoželali aj členovia cirkevného zboru.
V deň Vašich vzácnych narodenín
prišli sme k Vám s pozdravením.
Dvíhame oči nad oblohu,
vznášame vrúcne prosby k Bohu,
aby po ďalšie roky
s istotou viedol Vaše kroky,
nech Vás vždy Božia milosť chráni,
nech splní každé z Vašich prianí.

Naša spolusestra Anna Belicová celý svoj život s dôverou vkladala do Božích rúk, prežila mnohé radosti i bolesti, ale to všetko ju len posilňovalo vo viere. Aj vo vysokom veku vždy, keď môže, prichádza na služby Božie. Nikdy vo svojom živote sa na nič nesťažovala a ani vo veku 97 rokov to nie je inak. Je veľká „ čiperka“, vo voľných chvíľach veľa číta, vyšíva. Nikdy si nejde ľahnúť a nikdy nevstáva bez toho, aby si nezaspievala tri či štyri piesne zo spevníka a nepomodlila sa. A jej recept na život: každodenná modlitba a pevná viera v Hospodina.

Našej jubilantke za celý cirkevný zbor prajeme veľa Božieho požehnania, pevnej sily a nádeje, aby verne naďalej kráčala za Tým, ktorý je Svetlom našich životov − Pánom Ježišom Kristom.