< | 1 2 | >

Hlavné zhromaždenie nadchlo ľudí

V sobotu 28. júna o 17.00 hod. sa na Hlavnom námestí v Bratislave stretli na hlavnom zhromaždení účastníci Stretnutia kresťanov Bratislava 2008 spolu s predstaviteľmi zúčastnených cirkví a zástupcami štátnej správy. Hlavné zhromaždenie pripravili pracovníci Generálneho biskupského úradu ECAV na Slovensku pod vedením riaditeľa Dušana Vagaského. V priamom prenose ho odvysielala STV 2 a ČTV 2.

Tlačové oddelenie GBÚ | 29.6.2008

Prijatie u prezidenta republiky

Prezident Slovenskej republiky Ivan Gašparovič 27. júna 2008 v popoludňajších hodinách prijal predstaviteľov slovenských a zahraničných cirkví, ktorí pricestovali na Stretnutie kresťanov Bratislava 2008.

Edita Škodová  | 28.6.2008

Otvorenie Stretnutia kresťanov Bratislava 2008

Slávnostné otváracie služby Božie medzinárodného podujatia Stretnutia kresťanov Bratislava 2008 sa uskutočnili v piatok 27. júna 2008 v trinástich kostoloch v Bratislave a blízkom okolí. Po skončení služieb Božích sa v cirkevných zboroch konali programy pod spoločným názvom Poďakovanie domácim cirkevným zborom a pozvaní hostia sa zúčastnili na slávnostnej recepcii v Inchebe.

Edita Škodová | 28.6.2008

< | 1 2 | >