Kirchentag Drážďany 2011 - oznam

S radosťou oznamujeme všetkým prihláseným na Kirchentag do Drážďan 2011, že dňa 24. 5. 2011 nám bolo oznámené od našej partnerskej cirkvi - Evanjelickej krajinskej cirkvi vo Württembersku, že v rámci projektu Hoffnung für Osteuropa podporia našu cirkev príspevkom na úhradu cestových nákladov s celkovou sumou 11.807,- €.Účastníci z každého seniorátu, ktorí sa prihlásili na toto podujatie môžu požiadať o príspevok na cestovné náklady.
Žiadame seniorálnych zástupcov, aby predložili na GBÚ účtovný doklad (faktúru) na prepravu autobusom. V zmysle zásad pre poskytovanie pomoci pre HfO Vám môže byť predložená faktúra preplatená max. do výšky 1/3 nákladov, s tým, že konkrétna suma vzhľadom na obmedzené zdroje bude oznámená po vyhodnotení všetkých požiadaviek.

Preto Vás žiadame, aby ste faktúru na prepravu na Kirchentag do Drážďan zaslali najneskôr do 10. 6. 2011.