O II. ECD v Žiline v Slovenskom rozhlase

Druhú časť reportážnej montáže zo Žiliny a z Branča si môžete vypočuť v repríze 22.7. o 21.00 hod. na Rádiu Regina.
11. 7. 2010 (nedeľa) - Rádio Slovensko - 21.05 - 22.00 Cesty: Evanjelické cirkevné dni v Žiline I (P. Gabriš)
18. 7. 2010 (nedeľa) - Rádio Slovensko - 21.05-22.00 Cesty: Evanjelické cirkevné dni v Žiline II (P. Gabriš)V relácii Cesty redaktor Pavel Gabriš predstaví mnohé pestré projekty evanjelikov.

V reportážnej montáži zo Žiliny, kde sa nedávno skončili oslavy štvorstého výročia Žilinskej synody a Druhé evanjelické cirkevné dni, sa dozvieme, ako si žijú ľudia nie iba v cirkevnej oblasti v rôznych regiónoch Slovenska. Na podujatiach sa zúčastnili viacerí zahraniční hostia a množstvo vokálno-inštrumentálnych súborov dospelých či detí.

Reláciu Cesty o slávnostiach štvorstého výročia Žilinskej synody, ktoré voľne prešli do pestrých podujatí Druhých evanjelických cirkevných dní, vysiela Slovenský rozhlas v nedeľu 11. júla o 21.05 hod. na Rádiu Slovensko. (Na Regine si ich môžete vypočuť reprízu vo štvrtok 15. júla o 21. hodine.)

Druhú časť reportážnej montáže zo Žiliny a z Branča si poslucháči Slovenského rozhlasu budú môcť vypočuť o týždeň v nedeľu 18.7. o 21.05 hod. na Rádiu Slovensko; v repríze 22.7. o 21. hod. na Rádiu Regina.

Aktualizované 21. 7. 2010