Zomrel brat farár ThDr. Miroslav Kýška

V nádeji vzkriesenia a večného života v Kristovi Ježišovi vo štvrtok ráno 2. 2. 2012 tíško usnul v Pánu brat farár ThDr. Miroslav Kýška. Pohreb zosnulého bude v utorok 7. februára o 11.00 hod. vo Veľkom ev. kostole na Panenskej ul. v Bratislave.
ThDr. Miroslav Kýška sa narodil 13. 6. 1928 v Starej Turej. Kaplánom bol na GBÚ v Modre a v cirkevných zboroch v Mošovciach, Poprade a Novom Meste n/V. Ako farár pôsobil v cirkevných zboroch v Kostolnom, Kremnici a Bratislave a ako dôchodca v Dolných Salibách. Na GBÚ bol osobným tajomníkom biskupa a neskôr generálnym tajomníkom ECAV.

Pán nech teší svojou milosťou a pokojom manželku Vierku a deti Petra a Miroslavu s rodinami, ako aj ostatných smútiacich.