Zmeny do Tranovského kalendára do 15. 8.

Bratia farári a sestry farárky,
ešte do do 15. 8. 2013 môžete nahlásiť zmeny údajov vo Vašich cirkevných zboroch, ktoré nie sú zachytené v ADRESÁRI na www.ecav.sk. Údaje budú použité do schematizmu v Tranovskom ev. kalendári na rok 2014.
Zmeny posielajte e-mailom na adresu media@ecav.sk alebo poštou na adresu GBÚ (Edita Škodová).

V prípade, že v cirkevných zboroch nastanú zmeny po 15. 8. 2013, môžete ich ešte tiež nahlásiť na adresu media@ecav.sk − zapracujeme ich do korektúry Tranovského ev. kalendára 2014, ktorú budeme robiť pred jeho zadaním do tlače.

Zmeny, ktoré nám nahlásite až po zadaní Tranovského ev. kalendára 2014 do tlače, doplníme už len do schematizmu ECAV, ktorý nájdete na www.ecav.sk v rubrike ADRESÁR. Zmeny v tejto rubrike vykonávame priebežne, takže nám ich môžete nahlasovať počas celého roka.

Vložené 11. 7. 2013; zmenené 7. 8. 2013