Zborník z Teologickej konferencia 2011

Bratia a sestry, práve vyšiel zborník z Teologickej konferencie ECAV na Slovensku a Združenia evanjelických duchovných ECAV na Slovensku, ktorá sa konala v Piešťanoch v októbri 2011 na témy MISIA a CHARIZMATICKÉ HNUTIA.
Zborníky budeme distribuovať do každého cirkevného zboru ECAV na Slovensku a do našich cirkevných škôl. Dostanú ho aj všetci farári, kapláni, diakoni, ako aj duchovní na dôchodku.

Kto má záujem o zaslanie väčšieho počtu kusov, ako je uvedené vyššie, prosíme, napíšte nám na adresu media@ecav.sk. Budeme radi, keď za objednané publikácie (2,50 €/ks) pošlete milodar na účet GBÚ ECAV na Slovensku č. 0000443012/0200, VS 379072, ktorý je určený na podporu organizovania teologických konferencií.

O obsahu zborníka sa viac dozviete v Slove na úvod zborníka od generálneho biskupa Miloša Klátika.