Zborník Cyril a Metod − odkaz pre dnešok

Nedávno vyšiel zborník z Teologickej konferencie ECAV na Slovensku a Združenia evanjelických duchovných ECAV na Slovensku, ktorá sa konala v Poprade v septembri 2012 na tému Cyril a Metod − odkaz pre dnešok.
Zborník je určený do každého cirkevného zboru ECAV na Slovensku a do evanjelických cirkevných škôl. Dostanú ho všetci farári, kapláni, diakoni, ako aj duchovní na dôchodku prostredníctvom bratov seniorov a sestier senioriek.

O obsahu zborníka sa viac dozviete v Slove na úvod zborníka od generálneho biskupa Miloša Klátika.

Bibliografické údaje: Cyril a Metod − odkaz pre dnešok. Zost. M. Klátik. Pre GBÚ ECAV na Slovensku vydal Liptovský Mikuláš, Tranoscius 2013. 1. vyd. 112 s. Brož. Zborník príspevkov z teologickej konferencie (Poprad 12. − 14. 9. 2012) o Cyrilovi a Metodovi z pohľadu evanjelickej a. v., pravoslávnej a rímskokatolíckej cirkvi. ISBN 978-80-7140-410-1

Recenzia od Mgr. Ondreja Peťkovského, ev. farára v. v.