Pracovný aktív dozorcov ECAV na Slovensku

Generálny dozorca ECAV na Slovensku pozýva dozorcov cirkevnoorganizačných jednotiek ECAV na Slovensku (cirkevný zbor, seniorát, dištrikt) na pracovný aktív, ktorý sa bude konať v sobotu 24. januára 2015 o 10.00 hod. v aule EBF UK na Bartókovej 8 v Bratislave.
Na stretnutí sa bude diskutovať na témy: hospodárenie COJ ECAV na Slovensku, reštrukturalizácia ECAV na Slovensku a úloha dozorcu v COJ ECAV na Slovensku.

Aktív bude viesť generálny dozorca ECAV na Slovensku doc. MUDr. Imrich Lukáč, CSc.

Úvodné prednášky k jednotlivým témam budú mať:
1. ThLic. Anton Ziolkovský, PhD., výkonný sekretár Konferencie biskupov Slovenska
2. doc. Ing. Ľuboš Pavelka, PhD., Ekonomická univerzita Bratislava, predseda Dozornej rady Reformata, s. r. o.
3. JUDr. Anna Drobná, generálna právna zástupkyňa ECAV na Slovensku
4. Mgr. Norbert Hajský, PhD. – predseda Komisie pre zjednodušenie štruktúry ECAV
5. Ing. Dušan Vagaský, predseda Komisie pre prípravu ekonomickej samostatnosti ECAV

Prosím všetkých dozorcov, ktorí majú záujem o témy tohto pracovného aktívu a chcú moje pozvanie prijať, aby sa včas zaregistrovali, nakoľko pre registrovaných účastníkov bude pripravené občerstvenie v čase obeda. Využite elektronickú registráciu cez prihlasky.ecav.sk, ale v prípade, že nemáte prístup na internet, môžete tak urobiť aj písomne cestou GBÚ ECAV na Slovensku, Palisády 46, PO BOX 289, 810 00 Bratislava, alebo telefonicky u Lenky Červenákovej, 0918 828 016.

Uzávierka prihlášok bude 21. 1. 2015.

Teším sa na stretnutie s Vami a na spoločné rozhovory.

Zoznam prihlásených

Vložené 9. 12. 2014; doplnené 23. 1. 2015