Pozývame na pracovný aktív na tému MÉDIÁ V ECAV NA SLOVENSKU 13. 9.

Pozývame na pracovný aktív na tému  MÉDIÁ V ECAV NA SLOVENSKU 13. 9.

Bratia a sestry,
Predsedníctvo ECAV na Slovensku Vás pozýva na pracovný aktív na tému Médiá v ECAV na Slovensku, ktorý sa uskutoční v sobotu 13. septembra 2014 od 10.00 do 13.00 hod. v Liptovskom Mikuláši v zborovom dome CZ ECAV L. Mikuláš, Tranovského 4.
Predsedníctvo ECAV na Slovensku v spolupráci s vydavateľstvom Tranoscius, a. s., pozýva k diskusii na tému Médiá v ECAV na Slovensku vedúcich predstaviteľov ECAV na Slovensku – cirkevných zborov, seniorátov a dištriktov, ako aj všetkých, ktorých sa príslušná téma týka alebo sa o ňu zaujímajú.

Pracovné aktívy zvolané Predsedníctvom ECAV na Slovensku sa konajú od roku 2013 v snahe vytvoriť priestor v cirkvi na diskusiu a otvorenú výmenu názorov, ktorá by viedla k lepšej bratsko-sesterskej spolupráci medzi jej členmi, predstaviteľmi jednotlivých cirkevných organizačných jednotiek, jej účelových zariadení, škôl a ďalších evanjelických spoločenstiev.

Hlavné okruhy otázok k téme Médiá v ECAV na Slovensku, ku ktorým budú pripravené aj krátke úvodné vystúpenia:
1. Evanjelický posol spod Tatier – týždenník evanjelikov a. v. na Slovensku
2. Oficiálna webová stránka ECAV na Slovensku
3. Internetová televízia ECAV na Slovensku
4. Spolupráca ECAV s verejnoprávnymi médiami

Tešíme sa na stretnutie s vami a na rozhovory nielen k týmto, ale aj ďalším otázkam viažucim sa k téme Médiá v ECAV na Slovensku.

Prihlásiť sa môžete do 10. septembra 2014 cez prihlasovanie na www.ecav.sk alebo priamo e-mailom na adresu media@ecav.sk.

Vložené 19. 8. 2014