Ev. penzión Lutherov dom v Part. Ľupči

Vnútromisijné zariadenie CZ ECAV Partizánska Ľupča ponúka reprezentačné priestory na školenia, semináre, menšie konferencie pre cirkevné zbory ECAV na Slovensku.
Je tu možnosť ubytovania v troch apartmánoch s kúpeľňami a sociálnymi zariadeniami (spolu 16 lôžok). Na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť pre cca 60 ľudí (kombinácia sedenia a stolovania), kuchynka a sociálne zariadenia.

Lutherov dom susedí s miestnou evanjelickou farou v historickom jadre najstaršieho bývalého kráľovského mestečka na Liptove s pekným výhľadom na monumentálnu mestskú vežu a evanjelický kostol. Partizánska Ľupča sa nachádza v krásnom prostredí Liptova medzi mestami Ružomberok a Liptovský Mikuláš. V blízkosti sú veľmi dobré podmienky a možnosti na výlety, turistiku, lyžovanie, plávanie, kúpanie a relax. V našom zariadení, ako aj v cirkevnom zbore uvítame všetkých našich bratov a sestry z Evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku.

Kontakt:
Ev. a. v. farský úrad, 032 15 Partizánska Ľupča 425; part.lupca@ecav.sk; Mgr. Ján Molčan – zborový farár, 0918 828 381