Z vysielania Slovenského rozhlasu 29. 9.

CESTY - v nedeľu o 21.05 hod. na Rádiu Slovensko na tému BIBLIA − jej význam v minulosti pre dnešok:
Redaktor Pavel Gabriš ponúkne:
Deň otvorených dverí v bratislavskom cirkevnom zbore Legionárska 28. 9. 2013 (rozhovor s Ing. Martinom Kováčom, zástupcom dozorcu zboru a riaditeľom Hospodárskej správy); Modranský evanjelický sirotinec; Kralická Biblia a jej požehnanie pre mňa (rozhovor s Annou Olexovou-Adamovičovou); Reportážna montáž zo slávností 400. výročia vydania Kralickej Biblie 14. 9. 2013 v Kraliciach nad Oslavou. Zaznejú aj rozhovory so synodným seniorom Českobratskej cirkvi evanjelickej Joelom Rumlom, starostom Kralíc Emilom Dračkom; zhromaždenie za slovenských evanjelikov pozdravil generálny biskup ECAV na Slovensku Miloš Klátik.