Z náboženského vysielania SRo 27.1.

Rádio Slovensko o 9.05 hod. - evanjelické služby Božie zo Vrútok (piesne č. 607, 316, 203, 224, A 24).
Rádio Slovensko o 21.05 hod. - Cesty s P. Gabrišom
„Chodiť s Bohom...“ je názov relácie Cesty v nedeľu 27. 1. 2013 o 21.05 hod. na Rádiu Slovensko. Pavel Gabriš v nich ponúkne pohľad na ekumenické januárové modlitbové stretnutia kresťanov u nás.

Z obsahu vyberáme:
Montáž z Aliančného týždňa modlitieb v Bratislave. O Aliančnom týždni so staroturianskym ev. farárom Radomírom Vařákom. Rozhovory s členkami Prípravného výboru Svetového dňa modlitieb 2013 o Aliančnom aj o Týždni modlitieb. Rozhovor so slávnostným kazateľom na ekumenických službách Božích 20. 1. v Prievoze, gen. biskupom ECAV a predsedom Ekumenickej rady cirkví (ERC) v SR Dr. Milošom Klátikom. Podstata ekumenizmu, rozhovor s arcibiskupom, metropolitom Mons. Stanislavom Zvolenským, predsedom Konferencie biskupov Slovenska. O ekumenizme v pravoslávnej cirkvi – so sekretárom Metropolitnej rady Pravoslávnej cirkvi v Prešove Ladislavom Bílým. Vyhlásenie ERC v SR občanom v podaní Ladislava Krpalu, gen. tajomníka ERC. Po televíznych ekumenických službách Božích – s jednou z organizátoriek z ERC, Mgr. Danielou Horínkovou. Reláciu obohatia piesne, ktoré zneli na modlitbových podujatiach vrátane vystúpenia Ekumenického ensemblu pod taktovkou Ewalda Danela.