Rozhlasové Cesty 26. 9. 2010

2. časť reportáže z Dištriktuálnych dní VD si vypočujte o 21.05 hod. na Rádiu Slovensko alebo v repríze 30. 9. o 21.00 hod. na Rádiu Regina.
Z obsahu:

„Proti prúdu“ - druhá časť reportážnej montáže Pavla Gabriša z Dištriktuálnych dní Východného dištriktu ECAV, ktoré boli 27. - 29. 8. 2010 v Liptovskom Mikuláši.

Budeme počuť rozhovory so zaujímavými osobnosťami cirkvi vrátane biskupa Sliezskej evanjelickej cirkvi a. v. v ČR Mgr. Stanislava Piętaka, dozorcu Západného dištriktu ECAV PaedDr. Vladimíra Daniša, Ing. Mikuláša Liptáka z vydavateľstva Vivit, ktorý bol jedným z duchovných poradcov stretnutia či Mgr. Viktora Saba, vojenského duchovného pôsobiaceho v Akadémii Ozbrojených síl M. R. Štefánika v Liptovskom Mikuláši.

Znieť budú piesne Katky Koščovej a príjemná hudba liptovskomikulášskej vokálno-inštrumentálnej skupiny Let by Spirit.

Záver relácie bude patriť rozhovoru s týmito mladými umelcami.