Prečítate si v EPST č. 2

Potrebuje evanjelium marketingovú podporu? Mnoho cirkevných zborov siaha po svetských prostriedkoch v snahe pritiahnuť ľudí k Božiemu slovu. Kedy je marketing v cirkvi užitočný a kedy odpútava pozornosť od podstaty? Odpovede na tieto otázky hľadá najnovšie číslo Evanjelického posla spod Tatier.
Na dvojstrane Do srdca a mysle sa v cykle Kostnická iskrička dočítate o Uhorsko-slovenskej misii v Kostnici ale aj o tom, ako môže novoročné vinšovanie utužiť vzťahy v cirkevnom zbore.

Na spravodajských sa dozviete, ktorých dvoch evanjelikov ocenil prezident republiky a čo na svoje ocenenie hovorí jedna z laureátok.

Dielo Timotea Ctiboha Zocha priblížime na dvojstrane 6 – 7, a pritom nahliadneme do korešpondencie, ktorú mu adresoval Ľudovít Štúr.

V rozhovore s generálnym dozorcom Imrichom Lukáčom sa pozrieme na uplynulé obdobie s dôrazom na to, ako sa vedeniu cirkvi darilo zápasiť s aktuálnymi problémami.

Spolu s Evanjelickou diakoniou zavítame do utečeneckého tábora v Slovinsku, kam smerovala humanitárna pomoc.