Prečítajte si v EPST č. 4

Štvrté tohtoročné číslo Evanjelického posla spod Tatier sa zaoberá témou cirkevných škôl – v súvislosti s aktuálnymi termínmi zápisov do prvých ročníkov. Dozviete sa, prečo sa oplatí vybrať pre svoje dieťa práve cirkevnú školu, aké sú jej výhody v porovnaní so štátnymi a súkromnými školami.
Na spravodajských stranách monitorujeme stretnutie predstaviteľov cirkví u prezidenta republiky, ale aj dianie v zahraničí.
Zároveň si môžete prečítať o výročí Lániho katechizmu a v ďalšom pokračovaní rubriky Nové kresťanské hnutia sa zameriavame na soteriológiu, démonológiu a misológiu.
Štefan Jakoby sa vo svojej rubrike na oddychovej strane sústredil na kauzu Gorila a číslo uzatvára článok o farárovi a seniorovi Ivanovi Bujnovi.