Prečítajte si v EPST č. 38

Problém pedofílie je často tabuizovanou témou. Ako sa k nej má postaviť cirkev? Má sa zavrieť do svojich chrámov a nehasiť, čo ju nepáli? Odpovede hľadajte v téme najnovšieho čísla Evanjelického posla spod Tatier.
Na spravodajských stranách sa okrem iného dočítate o tom, že v Považskej Bystrici znel hlahol zvonov prvýkrát po 300 rokoch.
V rozhovore sme vyspovedali brata farára Ľudovíta Hroboňa, ktorý nám prezradil čo-to zo života známeho detského spevokolu Ďatelinky z Dudiniec.
Na strane histórie sa dozviete o Danielovi Krmanovi ml., ktorého 270. výročie úmrtia si pripomíname v tomto roku.
Nechýba ani pohľad do cirkevného zboru Kostolné, odkiaľ bude Slovenský rozhlas vysielať prenos zo služieb Božích.