Prečítajte si v EPST č. 20

Diabol má snahu znemožniť pôsobenie Božieho slova v našom živote. Chce nás okradnúť o Božie slovo. Ako sa proti tomu môžeme brániť? Dočítate sa v téme najnovšieho Evanjelického posla spod Tatier.
Duchovné strany prinášajú ďalší biblický výklad z knihy proroka Jeremiáša, ale aj diskusiu o alternatívnom prisluhovaní Večere Pánovej.

Na spravodajských stranách nájdete informáciu o príprave novej zbierky cirkevných zákonov či o podujatiach, ktoré sa v našich zboroch konali ku Dňu matiek.

Predstavíme vám aj cirkevný zbor v Ratkovskom Bystrom a v rozhovore sme vyspovedali Slavomíra Slávika, ktorý nám priblížil priebeh konferencie Slovenského evanjelizačného strediska.

Nechýba ani druhá časť správ zo seniorálnych konventov – tentoraz z Východného dištriktu ECAV.

Vložené 16. 5. 2011